ZOZNÁMTE

SA S jULIE

Mindset koučka, polyglotka,
podnikateľka, investorka,
zakladateľka Ocean Coachingu.

Dlhodobo sa venujem aplikácii poznatkov z oblasti neuroplasticity a neuropsychológie v praxi. Využívam ich v rámci môjho coachingu na to, aby som pomohla tým, ktorí túžia po finančnej nezávislosti a časovej slobode, no pri dosahovaní ich finančných cieľov ich brzdia ich vnútorné bloky a strachy. Verím totiž, že peniaze by nemali byť prameňom stresu či nešťastia, ale skôr prostriedkom na to, aby sme mohli viac pomáhať, viac rásť a radovať sa zo života! 

Ľudia sa ma neustále pýtajú, AKO je možné, že som stále taká šťastná, ako je možné, že sa mi darí dosiahnuť všetko, čo si zaumienim. Som slobodná, plná energie, mám krásne vzťahy a skutočný vnútorný pokoj a radosť. Bez ohľadu na to, čo mi život postaví do cesty, idem si svoj príbeh a žijem svoje sny. 

Ako je to možné?

V praxi totiž aplikujem neurovedecké poznatky a techniky, ktoré mi pomohli cielene zmeniť môj život a môžu byť aplikované v akejkoľvek oblasti aj vášho života (bohatstvo, práca, zdravie, vzťahy, atď.). 

Vďaka týmto poznatkom som sa vždy v minulosti dokázala zamestnať, v krátkej dobe získať prestížne manažérske pozície a vytvoriť si príjmy z rôznych zdrojov aj v krajinách, ktorých rodným jazykom som dokonca v tej dobe ani nehovorila. Všetci, dokonca aj domáci, mi zakaždým tvrdili, ba boli presvedčení o tom, aké je ťažké, či takmer nemožné nájsť si tam prácu, no mne sa to podarilo. Naučila som sa, ako kontrolovať svoje myšlienky a svoje emócie a tiež ako s peniazmi pracovať tak, aby som ich hodnotu zvyšovala. Vďaka správnemu nastaveniu mysle a mojej finančnej gramotnosti som bola schopná rozbehnúť svoje portfólio a životné bohatstvo. 

Musím byť ale úprimná - v živote som bola v situáciách, kedy to tak rozhodne nebolo. K tomu všetkému som sa musela dopracovať. Dlhý čas som mala maximálne trojcifernú sumu na účte, výdavky sa zdali nekonečné, žila som z výplaty do výplaty, nemohla som si dovoliť nič naviac a bolo to ťažké. Vedela som, že niečo musím zmeniť. Rozhodla som sa odísť do zahraničia za lepším životom, začať tam študovať a nájsť si tam prácu. 

Ako si ma tak život viedol, jedného dňa som dostala možnosť stráviť určité obdobie v rozvojových krajinách. Najprv som učila angličtinu v malej dedinke Nangili v Keni, potom som sa presunula do Puerto Ordaz na východe Venezuely. Až tam som skutočne zakúsila život v biede a nepokoji. Keď som zažila chudobu na vlastnej koži, keď som videla, ako ľudia trpia, silno som vnímala, že tak sa žiť veru nemá.

Aký by mala potom naša existencia zmysel, ak by sme svoj život museli prežiť v neslobode, v neustálom strese z nedostatku či z toho, že si nemôžete kúpiť základné veci ako je múka alebo toaletný papier?

Na druhej strane, po mojich opätovných návratoch do Európy som vždy zažívala opačný extrém. Ako je možné, že je tak ľahké nájsť si prácu v Anglicku? Prečo sú Španieli alebo Taliani stále takí veselí? Čo robia Dáni inak, že krajina tak dobre funguje? 

Keď som neskôr študovala na univerzite v Barcelone, mala som veľké šťastie, že som stretla mentorov, ktorí ma okrem poznatkov o lingvistike naučili, čo je to neuroveda a mozgová plasticita.

Pochopila som, že máme fenomenálny mozog. Je ako taký počítač, len je potrebné správne ho naprogramovať. Ale pozor! Náš mozog nám môže pomôcť, alebo nás môže zničiť a to podľa toho, či vieme, ako ho správne používať.

Uvedomila som si, že svoju minulosť nemôžeme zmeniť, ale musíme prebrať zodpovednosť za svoju prítomnosť a budúcnosť a to veľmi rýchlo! Bola som odhodlaná tak urobiť.

Prečítala som si každú jednu knihu spirituálneho, kognitívneho a osobného rozvoja, ktorá sa mi dostala do rúk. Zúčastnila som sa všetkých workshopov a seminárov, na ktorých som mohla byť a vášnivo som s ostatnými začala zdieľať všetko, čo som si pamätala.

Počúvala som a nasledovala rady všetkých tých úspešných ľudí, ktorí ma obklopovali a vďaka nim som si vybudovala pevné základy potrebné pre môj úspech. Naučila som sa, aké dôležité je kontrolovať svoje myšlienky a emócie, začala som používať meditácie zamerané na hojnosť, získala som certifikáciu pre výučbu a úspešne som absolvovala program pre obchodovanie na burze.

Môj život sa vďaka tomu začal radikálnym spôsobom zlepšovať. 

Bolo to ešte zaujímavejšie, keď som sa počas prvej vlny Covidu-19 po mnohých rokoch vrátila naspäť na Slovensko. Uvedomila som si, že nemusím cestovať do krajín tretieho sveta, aby som sa stretla s pustotou. 

Stačí sa prejsť po centre Košíc, kde momentálne pôsobím a zistíte, že aj keď sme snáď z najhoršieho štádia pandémie vonku, chudoba aj naďalej pretrváva a je všade okolo nás. A tu nehovorím len o materiálnej núdzi, ale aj o prázdnote v ostatných životných sférach ako je zdravie, vzťahy či spiritualita. Z našich posledných prieskumov vyplýva, že len 20% Slovákov a Čechov sa cíti ,,naozaj šťastne'' a až 80% našej populácie hovorí, že by chceli žiť lepšie. Toto sú alarmujúce čísla! A tak som si povedala: ,,Dosť bolo trápenia!'' Nie je fér, že milióny ľudí v metropolách sveta zarábajú desaťttisíce eur mesačne a v rovnakom momente toľko Slovákov a Čechov zápasí s finančnými problémami. 

Častokrát som bútľavou vŕbou pre mojich priateľov a ľudí naokolo. Keď som neustále počúvala, ako mnohí zúfajú kvôli finančným ťažkostiam, cítila som veľkú bezmocnosť a túžbu pomôcť. Živo si pamätám, ako za mnou prišla jedna moja veľmi dobrá známa. Bola totálne frustrovaná, lebo aj keď mala počas štúdia vynikajúce výsledky a hoci ťažko pracovala, neodzrkadľovalo sa to na jej finančnej situácii. Neskôr si uvedomila, že jej to častokrát spôsobovalo stres a smútok v situáciach, keď ju napríklad priatelia pozývali na dovolenky, svadby či oslavy, no ona na mnohé z nich nemohla ísť kvôli výdavkom spojeným s takýmito akciami.

Raz som bola tiež svedkom toho, ako zúfalo spanikárila, keď si všimla, že sa na svojom účte dostala do mínusu a banka si za to začala počítať úroky. Nikdy nezabudnem na to poníženie, ktoré som jej videla na tvári, keď si potrebovala požičať peniaze. Peniaze sú iba prostriedkom na to, aby sme mohli pomáhať viac, rásť viac, užiť si tento život viac. Nemôžu byť prameňom stresu či nešťastia!

 

Toto všetko ma viedlo k tomu, aby som vytvorila program Oceán Hojnosti. Je to prostriedok na pomoc pre ľudí, ktorí chcú konečne získať slobodu a vybudovať si autentický život.

Mne sa podarilo kompletne zmeniť môj život a začať žiť moje sny. A preto som si na 1000% istá, že to môžete dokázať aj vy! Ocean Coaching je absolútnym unikátom na slovenskom a českom trhu v rámci aplikácie neurovedeckých objavov a poznatkov tohto storočia o mozgu človeka.

Vnímam, že sme neustále zahlcovaní informáciami a tiež viem, že váš čas je vzácny. A práve preto vznikla táto jedinečná skratka v podobe programu Oceán Hojnosti, aby ste raz a navždy prevzali kontrolu nad svojim životom a boli skutočne šťastní, tak ako ja.

Nie ste hocikto a zaslúžite si lukratívny život so všetkým, čo k tomu patrí! Počúvajte svoje srdce!

Život je dar! Narodili ste sa, aby ste mali úžasný život! Projekt Ocean Coaching vznikol preto, aby som sprístupnila systém kľúčových pravidiel o tom, ako náš mozog funguje, každému, kto chce žiť život podľa seba a nie podľa toho, ako mu to nadiktuje niekto iný.

Aj vy teda môžete využiť moje poznatky a skúsenosti na to, aby ste zlepšili vaše nastavenie a vašu finančnú situáciu, čo sa pozitívne odzrkadlí aj v ostatných oblastiach vášho života:

V online programe Oceán Hojnosti, postavenom na najnovšom výskume v oblasti neuroplasticity a neuropsychológie, sa zameriavame na preprogramovanie a posilnenie vášho podvedomia, čo vedie k väčšiemu sebavedomiu, istote, ku zlepšeniu vašej schopnosti ovládať svoje myšlienky, emócie a správanie a k lepšej dôslednosti pri dosahovaní vašich finančných cieľov. 

V ebooku ZDARMA Voda, čo ma drží finančne nad vodou vysvetľujeme, ako funguje vaša myseľ a ponúkame štyri praktické cvičenia s technikami na odstránenie vnútorných blokov, obmedzujúcich presvedčení a na prekonávanie strachov, ktoré sabotujú váš úspech. 

Cez tento web a projekt Ocean Coaching, zároveň ZDARMA zdieľame inšpiratívne informácie v podobe blogových článkov, videí a rôznych príspevkov na našich sociálnych sieťach, aby sme vám pomohli vzdelávať sa v tejto oblasti, motivovali vás, podporovali vás a boli vám oporou na ceste k zmene, po akej túžite.

S láskou,  

MSc. Juliana Kerestešová
Generálna riaditeľka
Ocean Coaching s.r.o.

OSTAŇME V SPOJENÍ


Ocean Coaching nájdete na týchto sociálnych sieťach: