Ako si manifestovať svoj vysnívaný život: 3 tajné ingrediencie

Tri prekvapivé spôsoby, ako si zlepšiť manifestáciu svojich cieľov a vytvoriť si lepší život, a ďalší zábavný a jednoduchý bonus, ako akcelerovať svoj úspech!

Či už ste vo sfére osobnostného rozvoja nový, alebo už máte nejaké skúsenosti, občas je ľahké upadnúť do netrpezlivosti.

Otázka, ktorú si treba položiť, je, či sa pozastavujete nad svojimi myšlienkami, frustráciami, alebo rozmýšľate, ako rásť a hľadáte príležitosti, ako sa posunúť vpred z miesta, kde ste, a ako na to, po čom túžite, využiť to, čo máte?

Ak ste si vybrali druhú možnosť a chcete zlepšiť svoje prejavujúce sa výsledky, chcem sa s vami podeliť o 3 tajné ingrediencie, ktoré väčšine ľudí chýbajú, a vďaka ktorým bude vaša cesta manifestácie menej frustrujúca a oveľa plodnejšia! Mne úžasne pomohli a dodnes pomáhajú.

Prečo manifestácia nefunguje

Pokiaľ ide o plnenie našich snov napríklad v práci, vnímame často dve časti, ktoré nás ovplyvňujú: časť, ktorá sa chce posunúť vpred a splniť si svoje sny (ľavý prefrontálny kortex), a časť nás, ktorá argumentuje, prečo sa nemôžeme alebo nemáme pohnúť vpred (pravý prefrontálny kortex).

Časť vás, ktorá argumentuje, prečo sa nemôžete pohnúť vpred, aby ste splnili svoje sny, je vaša súčasná „paradigma“.

Paradigma je súbor obmedzujúcich presvedčení a vzorových myšlienok, ktoré ste sa naučili o tom, kto ste a čo robíte alebo čo si (ne)zaslúžite.

Vaše paradigmy ovplyvňujú vaše myšlienky. >> Sila vašich myšlienok ovplyvňuje vaše rozhodnutia a činy, ktoré podniknete. >> Toto správanie zase určuje vaše výsledky.

Ak chcete vedieť, ako vás vaše paradigmy ovplyvňujú, stačí sa pozrieť na výsledky, ktoré dosahujete.

Zhoršujú sa, stagnujete alebo sú expanzívne? Ak sú vaše výsledky na bode mrazu, potom je pravdepodobné, že proti výsledkom, ktoré chcete mať, funguje paradigma.

Ak vaša súčasná paradigma začne klásť presvedčivý dôvod, prečo by ste nemali alebo nemôžete podniknúť kroky na vytvorenie života, ktorý milujete, uvedomte si, že váš mozog uprednostňuje krátkodobé pohodlie pred vnímaným nebezpečenstvom niečoho neznámeho

Koniec koncov, bez ohľadu na to, aké úžasné sa môžu zdať vaše najdivokejšie sny, vášmu podvedomiu je to stále cudzie!

Keď sa to stane, ďalším krokom, ktorý by ste mali podniknúť, je posilniť tú časť vás, ktorá túži posunúť sa vpred, aby ste sa postavili proti paradigme, ktorá vás brzdí…

Ako?

Tieto 3, často vynechávané ingrediencie sú skvelým spôsobom, ako začať podporovať tú časť vás, ktorá je pripravená dosiahnuť a zažiť veľké veci. Vyskúšajte ich a uvidíte, ako sa veci začnú dostávať do pohybu!

3 ingrediencie na manifestáciu vášho vysnívaného života (ktoré väčšine ľudí chýbajú)

INGREDIENCIA Č.1: Nájdite si priateľov, ktorí veria vám a vašej vízii

Prvý krok k silnejším výsledkom? Iné ľudské bytosti!

Obklopenie sa rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi je veľmi efektívny spôsob, ako zosilniť pozitivitu, motiváciu a inšpiráciu vtedy, kedy by ste sa za normálnych okolností už dávno vzdali!

Viem, akým mocným nástrojom môže byť ľudské spojenie, pokiaľ ide o vytváranie životov, ktoré milujeme. Je to jeden z dôvodov, prečo som vytvorila program Oceán Hojnosti!

Nie je nič hlbšie a povzbudzujúcejšie ako spojenie so skupinou podporujúcich jednotlivcov, aby sme sme sa burcovali v budovaní si svojich snov. 

Môj koučingový program je skvelým spôsobom, ako využiť prvú ingredienciu, najmä ak ľudia vo vašom živote nepodporujú vašu víziu, nerozumejú vám, alebo ak chcete viac spojenia a podpory, ktorá vám doteraz možno vo vašom živote chýbala!

V našej online komunite Oceaners sa nám podarilo vytvoriť atmosféru, ktorá vás inšpiruje k tomu, aby ste mysleli vo väčšom, aby ste snívali viac, aby ste boli sebavedomejší a udržali si tento druh živej energie aj vo vašom každodennom živote. A pamätajte si, Ocean Coaching je tu vždy pre vás!

INGREDIENCIA Č. 2: Najprv sa „obnovte“ vy sami a potom začnite konať

Zamyslite sa nad svojou osobnou skúsenosťou s manifestáciou a položte si tieto otázky:

  • Kedy som naposledy osviežil a prekalibroval víziu, ktorú chcem vo svojej realite?
  • Aký bol posledný jasný a hmatateľný krok, ktorý som urobil na podporu svojej vízie?

Množstvo ľudí upadne do pasce stanovovania si cieľov, možno používajú afirmácie a majú plán, ale zabudnú na to, že ak ich plán nefunguje, je potrebné jednotlivé kroky analyzovať a prípadne modifikovať. Bez tohto procesu sú potom ich kroky často nesprávne a neúčinné.

Vašu víziu života, ktorú by ste milovali, a kroky, ktoré ste si stanovili, možno bude potrebné obnoviť, ak:

  • Akčný plán, ktorý máte, nevedie k merateľným výsledkom.
  • Nie ste si istý, kedy ste naposledy strávili čas premýšľaním alebo predstavovaním si svojej vízie.
  • Spoliehate sa na sen, ktorý ste si vytvorili už dávno a možno sa už nezhoduje s vašim súčasným JA.
  • Zvyčajne si stanovíte veľa jednorazových krátkodobých cieľov bez toho, aby ste vedeli váš vyšší cieľ.
  • Necítite vzrušenie ani vášeň pre svoje sny.

Manifestácia je ako tvrdá práca a málokedy sa cítite inšpirovaný svojou budúcnosťou. Najdôležitejšia vec, pokiaľ ide o prejavenie života vašich snov, je vaša vízia. Jediný spôsob, ako môže vaša vízia smerovať k skvelý výsledkom, je, ak ste s ňou prepojený a viete s ňou pracovať.

Často kontrolujte svoju víziu a podľa potreby ju obnovujte. Precvičujte si spojenie s vašou kalibrovanou víziou pre vašu budúcnosť a až tak konajte. Vaše výsledky budú hovoriť samé za seba!

INGREDIENCIA Č. 3: Vypracujte si svoj sval manifestácie

Manifestácia vášho života snov je prax!

Vo svojom živote neuvidíte výsledky, po ktorých túžite, ak strávite jeden večer vytváraním nástenky vízií, trochou úsilia o dosiahnutie konkrétneho cieľa alebo občasným vyslovením niekoľkých pozitívnych vyhlásení.

Predstavte si, že je to váš sval – musíte ho používať a zapájať ho každý deň, aby ste zmenili svoj život!

Zostať oddaný praxi môže byť náročné, najmä keď prechádzate svojou každodennou rutinou, ktorá môže byť niekedy náročná. Najužitočnejší tip, ktorý vám môžem dať, ktorý vám pomôže precvičiť si svaly manifestácie, je tento: Nájdite si to, čo vám vyhovuje a robte to

Ak si začnete robiť kurz Oceán Hojnosti a zistíte, že funguje, pokračujte v ňom! Neprestávajte. Ak si nájdete kouča či mentora, ktorý vás inšpiruje, nasledujte ho aj naďalej!

BONUSOVÁ INGREDIENCIA: Oslavujte!

Verím, že splnenie našich vlastných snov je to NAJLEPŠIE, čo môžeme urobiť, aby sme zmenili svet.

Pretože, keď si vytvoríte život, ktorý milujete – naplní vás vášňou, inšpiráciou, radosťou a láskou. Stanete sa žiarivým svetlom nádeje pre všetkých okolo vás.

Len si predstavte svet, kde každý vie, ako prekonať svoje pochybnosti a strach…

Zosúladiť sa s ich najhlbším a najvyšším zmyslom života…

A vytvárať životy, ktoré skutočne milujú!

Aký úžasný by to bol svet?

Takže zakaždým, keď urobíte krok v smere svojich snov, oslávte to!

Zakaždým, keď zažijete víťazstvo, privediete niečo zo svojej vízie k životu alebo nasledujete svoje srdce k vyrovnanejšiemu a naplnenému životu, oslavujte!

Žite svoj najlepší život aj vďaka programu Oceán Hojnosti! A ak by ste to chceli osláviť so mnou a ďalšími Oceaners, povzbudzujem vás, aby ste sa k nám pripojili na našom tréningu ZADARMO „Dobré ráno život“, to môže byť váš prvý krok k sebavedomejšiemu, silnejšiemu a nezastaviteľnému JA, ktoré sa skrýva vo vašom vnútri, vo vašej mysli a mozgu!

Ukážka z tréningu Dobré ráno, život:

Zistite, či „Dobré ráno život“ môže byť katalyzátorom, ktorý potrebujete, aby ste žili svoj ultimátny život.

S láskou

Julie

ĽUDÍ TIEŽ ZAUJÍMA:
Ocean Coaching Podcast

MSc. Juliana 'Julie' Kerestešová je vyhľadávaná coachka, podnikateľka, investorka a generálna riaditeľka Ocean Coaching s.r.o., zaoberajúca sa výskumom v oblasti neurovedy a mozgovej plasticity. Julie prostredníctvom jej najnovšieho kurzu Oceán Hojnosti pomáha ľuďom na Slovensku a v Českej republike dosiahnuť finančnú nezávislosť a inšpiruje ich k tomu, aby sa stali tou najlepšou verziou seba samých. Viac o Julie sa dozviete tu >> . Pochopte svoju myseľ a  objavte 4 praktické techniky na odstránenie vnútorných finančných blokov a prekonávanie strachu.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára. Podmienky ochrany súkromia